Granulaatdroger G200

Granulaatdroger met stofzeil

Granulaatdroger met maisgranulaat

Granulaatdroger met afzuigkoker

Granulaatdroger met stofzeil en afzuigkoker

Met maisgranulaat gevulde granulaatdroger

Verstelbare zeefinrichting

Afzuigkoker voor het aansluiten van een stofafzuiging

G-Vibratiedroger

DROGING DOOR VIBRATIE

Onderdelen en droogmedium worden door middel van een onbalansmotor in beweging gebracht. De vochtigheid in en op de onderdelen, wordt door het verwarmde droogmedium geabsorbeerd. De continu wrijvende beweging tussen onderdelen en droogmiddel bereiken naast het drogen ook een licht polijstende bewerking.

DROGEN VAN KWETSBARE ONDERDELEN

Dankzij de spiraalvormige dam in de trilbak zonder helling bewerkt de G-vibratiedroger uw onderdelen uiterst zorgvuldig. Het grote verwarmingsvermogen kunt u traploos instellen. De verwisselbare verwarmingselementen zijn gescheiden van de trilbak gemonteerd. Om uw werkomgeving tegen stof te beschermen kan de droger worden voorzien van een stofafzuiging.

EENVOUDIGE INTEGRATIE IN HET GLIJSLIJPPROCES

De met rubber beklede vultrechter bevindt zich aan de zijkant van de machine, zodat u de droger eenvoudig kunt koppelen aan de glijslijpmachines. Ook de pneumatisch bediende zeefinrichting maakt de integratie in een allesomvattend bewerkingsproces gemakkelijker, zowel in batches als continubedrijf.

VOORDELEN
  • Extra napolijsten van uw onderdelen
  • Spiraalvormige dam in de trilbak zonder helling
  • Zijdelings aangebrachte, met rubber beklede vultrechter
  • Traploos instelbare verwarming met verwisselbare verwarmingselementen
  • Geïntegreerde zeefinrichting voor batches en continubedrijf
  • Bekleding van de trilbak van polyurethaan (optioneel)
  • Stofafdekking met geïntegreerde stofafzuiging en filterinrichting (optioneel)

Toepassingen

Maisgranulaat grootte 3
Maisgranulaat grootte 6
Houten blokjes om te drogen
Notenschroot

Technische gegevens

G-vibratiedrogerG 100G 200G 500G 1000
Motorvermogen (kW)0,6133,5
Toerental (min.)1.5001.5001.5001.500
Max. verwarmingscapaciteit (kW)361818
Ledig gewicht (kg)3655101.0301.650
Netto volume* (l)70140350700
Max. onderdelengrootte** (mm)160180260320
* Onderdeel + medium, verhouding van droogmedium tot onderdelen 3:1 (3 delen medium op 1 onderdeel)
** Onderdeel diagonaal gemeten

Afmetingen G 100G 200G 500G 1000
Bovenkant trilbakA min.8859001.0251.260
A max.1.1851.1501.2751.490
Toevoerhoogte trechterB min.765735825985
B max.1.0659851.0751.210
Hoogte uitloopzeefC min.730710810940
C max.1.0309601.0601.170
Buitendiameter trilbakD9801.2001.6501.990
Hoogte trechteropeningE86110130240
Breedte trechteropeningF370400490600
Nuttige breedte zeefbodemG210325370460
Afmetingen (in mm)